Organisatie van zorg in ons dorp

De huisartsen in Kortenhoef en de ‘s-Gravelandse Apotheek werken samen om de zorg in Kortenhoef, ’s-Graveland en Ankeveen beter te organiseren. Voor deze Organisatie Wijkgerichte Zorg (OWZ) hebben we een gezamenlijke stichting opgericht (Stichting Eerstelijnszorg Wijdemeren e.o.). Binnen deze stichting worden door huisartsen en apothekers sinds 2015 projecten uitgevoerd op verschillende gebieden van de zorg in  ons dorp.

Zo hebben we onder meer een dementie-netwerk opgericht waardoor de zorg voor de dementerende patiënt sterk is verbeterd. De ouderenzorg is beter georganiseerd, waardoor de kwetsbare ouderen in ons dorp een betere zorg kunnen krijgen, mede door afspraken met paramedici (oefentherapie, fysiotherapie, ergotherapie) en gemeente Wijdemeren. Naast deze projecten hebben we aandacht voor zelf-management en digitale communicatie binnen de zorg. Deze projecten worden mede mogelijk gemaakt door de zorgverzekeraars.

wachtkamer

Belangrijke informatie

TELEFOON

PRAKTIJK: 035-6561616
SPOED: 035-6561616 keuze 1
AVOND/NACHT/WEEKEND 088 – 130 96 00

Adres

Hoflaan 1
1241 XL Kortenhoef

Opbeltijden

Elke werkdag van 8:00 uur tot 17:00 uur. Voor spoed toets 1, voor de assistente toets 3.

Telefonisch overleg met de huisarts

Geef (liefst vóór 10.30 uur) uw telefoonnummer door aan de assistente, de huisarts belt u dezelfde dag terug (niet voor urgente klachten).

Herhaalrecepten

Via onderstaande knop of de herhaalreceptenlijn: 035-6563387

herhaalreceptbutton

Praktijkfolder

Alle informatie over onze praktijk kunt u ook lezen in onze praktijkfolder. U kunt de folder downloaden naar uw computer om bijvoorbeeld uit te printen. De folder is gemaakt in PDF formaat. Om te folder te bekijken heeft u Adobe Acrobat nodig.

praktijkfolderbutton1

 

Privacyreglement

Privacyreglement Huisartsen Hoflaan downloaden (MS-Word)

Onze praktijk is geaccrediteerd door het Nederlands Huisartsen Genootschap

NHG logo

 

Zoek in de website